Jäta oma koer südamerahuga personaalse hoidjaga

Tutvu Sandra

Mul on nii hea meel, et oled jõudnud siia lehele! Ehk olen ma Sinu lemmiklooma uus personaalne hoidja?

Koerad on kuulunud minu ellu alati! Nad on minu südameloomad. Hoidja ning jalutaja töö jõudis minuni esmakordselt aastal 2017 ehk siis, kui olin juba Tallinna loomade varjupaigas ka vabatahtlikuna töötamise kogemuse saanud. 2019.a. jaanuaris alustasin õpinguid rahvusvahelises koerte treenerite koolis, et päriselt täita oma unistused ning õppida rohkem koerte käitumise kohta.

Sandra on töötanud nii koerte käitumisnõustajana, kutsikate personaalse treenerina kui ka koerte hoidjana. Sandra on loonud ühe hooliva ettevõtte, kus toimetavad 15 personaalset hoidjat/jalutajat üle Eesti!

Sandra mõtted personaalsest hoiust

Personaalne koerahoid on midagi erilist! Kui Sa soovid minna puhkusereisile, tööreisile või mis iganes põhjusel vajad koerale kedagi sõbraks, siis Sul on see erakordne võimalus, et pakkuda oma koerale südamest hoolivat ja vaid Sinu koerale keskenduvat hoidu. Minu pakutav personaalne hoid on seiklusterohke, huvitav, mänguline, arendav ning hooliv. Tänu oma teadmistele koerte käitumisest tulen ma hästi toime ka erinevate probleemkäitumistega. Lisaks saab mind kutsuda enda koju, et saaksin imelist hoolt kanda ka kodu ning miks mitte ka teiste koduloomade eest. 

Klientide tagasiside

“Sandraga on lihtne suhelda, ta on väga abivalmis ja hooliv. Tal on väga head teadmised koerte kohta ja see on nii äge, kuidas koerad teda alati ootavad 🙂 Asendamatu!”

“Pärli hoidja oli lihtsalt suurepärane! Kuna see oli meie esimene kord koer hoidja hoolde usaldada ja veel nii pikaks ajaks, siis muret oli ilmselgelt ülearu. Väga tore oli saada jooksvalt sõnumeid ja vaadata storydest koera ja hoidja tegemisi. Kodu ja koer olid suurepäraselt hoitud ❤️ Kui peaksime vajama uuesti hoidu, siis on ainult 1 ja kindel valik.”

“Täiesti erapooletult usun, et tegemist on Eesti parima hoiuteenusega! Pühendunud ja asjatundlikud hoidjad, kiire ja sisukas kommunikatsioon ja mis kõige olulisem – õnnelikud koerad! 🥰”

TEENUSED

Personaalne hoid

Jalutuskäik/matk

Turundus

Iga koer on unikaalne ja väärib erilist hoolt ning armastust – nii nagu nemad meid alati uskumatult armastavad.🐶❤️

Sandra Schmidt, Terve Koer OÜ asutaja, koerahoidja