PAIKKA Visibility vihmajope tumehall

79,00 99,00 

PAIKKA Visibility vihmajope on võitnud palju auhindu ja, mis veelgi olulisem, meie klientide südamed. Nüüd toob PAIKKA selle klassikalise stiili lisatud täiustustega taas valikusse.

PAIKKA vihmajope Visbility ühendab kõik parimad omadused ühes koerajopes. See hoiab teie koera sooja, kuivana ja stiilselt turvalisena isegi raskete ilmastikuoludega.

Sisemine villaseguga vooder on loodud teie koera soojas hoidmiseks. Looduslikul villal on omadused, mis erinevad kõigist tehismaterjalidest. Vill on soe, isegi kui see märjaks saab. See on niiskust imav ja antibakteriaalne. Sünteetika lisamine segule annab jopele pehmuse ja vastupidavuse.

Nutikas peegeldav pind muudab teie koera auto esituledes nähtavaks. Ere peegeldav helkuri efekt tagab teie parim sõbra ohutuse, jäädes sealjuures stiilseks.

Kui teile meeldis PAIKKA eelmine must vihmamantel, hakkab teile meeldima see versioon veelgi enam, millel on väliskihina uus kangas, parem istuvus ja nutikalt peidetud reguleerimise kohad.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Peamised omadused

  • Helkurmaterjalist välimine pind – ülim ohutus vähese valguse tingimustes.
  • Kapuuts – veekindel ja soe kapuuts ei lase veel ja külmal krae kaudu sisse pääseda, samuti võite katta koera kõrvad.
  • Tõmblukuga rakmete ava – reguleeri ava asukohta ja suurust, et see sobiks mistahes traksidega.
  • Reguleeritav kaelus, vöökoht, selja pikkus ja jalarihmad – individuaalseks sobivuseks.

Õige suuruse valimine

PAIKKA vihmajope suuruse määramiseks mõõda oma koera selg kaelast saba alguseni. Kui teie koer on kahe suuruse vahel, soovitame valida suurema suuruse. Pange tähele, et suurustabeli mõõdud on maksimaalsed. Selja pikkust, kaeluse osa ja vöökohta saab väiksemaks reguleerida.

Värvus

tumehall

Suurus

20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70