Allahindlus!

PAIKKA UV ja putukate vastane särk Repeltec

33,00 45,00 

PAIKKA UV ja putuka vastane särk kaitseb teie koera verd imevate putukate ja UV-kiirte eest. Repeltec hooldus särgil vähendab võimalust sääskedel koera kehale maanduda ning nende võimalusi hammustamiseks. Moekas Zebra muster ei ole ainult lõbu pärast. Emake loodus on meist olnud mõned sammud ees – arvatakse, et sebratriibud peletavad eemale kärbseid, et neil ei oleks võimalik hammustada.
Kangast on ka töödeldud, et pakkuda kõrgeimat UV-kaitset.
Disain ja elastne kangas võimaldavad vaba liikumist, mis teeb selle kandmise mugavaks. See kerge särk tundub nagu teine nahk ning kuivab kiiresti.

Peamised omadused

  • Repeltec hooldus – võimas kaitse kärbeste, sääskede ja puukide eest, ilma keemiliste aineteta.
  • Putukatõrje kestab kogu toote eluea.
  • Maksimaalne päiksekaitseklass UPF50+.

Pidage meeles, et seda tüüpi pehme, kerge ja elastne materjal ei talu liiga jõulist kasutamist. Omadused, mis muudavad kanga nii mugavaks, muudavad selle ka kulumiskindlaks. Särk kaitseb teie lemmiklooma pikka aega, kui see ei puutu kokku teravate esemetega.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kuumarabandus on eluohtlik! Pidage meeles, et jahutatavatest riietest üksi ei piisa, kui koeral on ikkagi kuum. Hoidke lemmikloomal kuuma ilmaga alati tähelepanelikult silm peal, vältige liigset matkamist, pakkuge koerale varju, andke rohkem külma vett, et hoida koer hüdreeritud.

Kuidas valida õiget suurust?
PAIKKA särgi suuruse määramiseks mõõda oma koera selg kaelast saba alguseni. Kui teie koer on kahe suuruse vahel, soovitame valida suurema suuruse. Pange tähele, et suurustabeli mõõdud on maksimaalsed.

Suurus

30, 35, 40, 45, 50, 55, 60

Sulle võib meeldida ka…