Kullakuu Softshell traksid

50,00 60,00 

Valmistatud käsitööna Eestis. Disainitud mõeldes mugavusele ja koera kehaehitusele.

Kullakuu trakside disain on loodud pidades silmas ekspertide soovitusi, millistele osadele kehas peaksid traksid toetuma.

Traksid on reguleeritavad – saad muuta nii kaela- kui ka rinnaümbermõõtu, kuid ka kaela ja rinnaosa ühendava osa pikkust. See tagab, et traksid oleksid sobivad erineva kehaehitusega koertele ja ka veel areneva kehaga noortele koertele.

Anatoomiliselt korrektse ehitusega ja õigesti reguleeritud traksid sobivad pea igale koerale. On levinud valearvamus, et traksid panevad koerad rihmas tirima. Sellel väitel pole tõepõhja all. Kõiki koeri saab koolitada rihmas ilusti jalutama ja traksid on turvavarustus, mis aitab seda teha turvalisel ning koera toetaval viisil ilma, et ta ebamugavust tunneks.

Valmistame traksid vastavalt tellimusele, nii et tarneaeg võib olla kuni 2 nädalat.

Kullakuu pehmed traksid on valmistatud Softshell materjalist ja spetsiaalsest tugevast paelast. Selline kombinatsioon teeb need traksid ülikergeks ja sobivaks ka kõige pisematele koertele. Softshell kangas pakub pehmust ja mugavust ning on vett tõrjuv, õhku läbilaskev ja tugev materjal, mis kuivab kiiresti. Sellest materjalist valmistatud traksid sobivad nii lühikese kui ka pika karvaga koertele ja see ei riku igapäevasel kandmisel karva väljanägemist.

Need traksid on valmistatud tööstusliku õmblusmasinaga kasutades tugevaid niite, vastupidavaid materjale ja just koerte aksessuaaride valmistamiseks mõeldud kinnitusi.

Puhastamine: Selleks, et traksid säiliks ilusad, soovitame neid pesta käsitsi või pesumasinas koos pesukotiga kuni 30 kraadises vees.

Kuidas koera mõõta trakside jaoks:

See võtab vaid paar minutit. Võta koerale mõned maiused ja mõõtmiseks mõõdulint, muud polegi vaja.

Vajame kolme mõõtu:

A) kaela alumise, kõige laiema osa ümbermõõt

B) rinnaku ülemisest osast rinnakorvi kõige laiema osani/kõhuni

C) rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast
Suurus

L, M, S, XL

Värvus

Lavendel, Metsaroheline, Must helkuriga, Pruun, punane, Sinepikollane, sinine, Tumesinine

Scroll to Top