Koer on indiviid ning vajab personaalset lähenemist!

Tänu positiivsetele treeningmeetoditele ja personaalsele lähenemisele on koerad ja nende omanikud õnnelikumad. Pideva korrigeerimise asemel saab luua koerale sisemise motivatsiooni tegemaks omanikuga head koostööd. On oluline tunda koerte salakeelt ehk kehakeelt, et neid paremini mõista. Terve Koer aitab Sul enda lemmikut paremini mõista!

Pärast koos jalutamas käimist olen maiuste abil saanud Roxy tähelepanu kenasti endal hoida, kui on tekkinud ärevad situatsioonid kas teiste koerte või lärmakate masinate näol. Mul on palju parem kontakt temaga ning olen taas hakanud temaga jalutuskäikusid nautima, kuna oskan teda ka keerulisematel hetkedel juhtida. Suur aitäh abi eest!💛

Riin Marii

Soovid koeraga paremat kontakti saavutada?

Me elame küll koeraga ühe katuse all – anname koerale süüa/juua, jalutame temaga ja vahel mängime, kuid kas sellest tegelikult piisab, et koer oleks Sinuga tugevas kontaktis? Selleks, et Sinul kui koeraomanikul oleks tugev kontakt oma koeraga pead Sa järgima olulisi asju. Sa saad küsida endalt: kas minu koera baasvajadused on ikka täidetud? Kas ma üldse tean, mis need baasvajadused koeral päris täpselt on? Kas ma suhtlen igapäevaselt oma koeraga? Kas ma olen lahke ja sõbralik juht koerale või üsna ebameeldiv pereliige, kes elab enda igapäevast stressi tahtmatult koera peal välja? 

Võta minuga ühendust, kui Sa….

  • tunned, et Sa vajad kellegi teise abi koeraga kontakti tugevdamiseks
  • tunned, et Sa päris täpselt ei tea, kas Sinu koera vajadused on täidetud
  • tunned, et keegi võiks kõrvaltvaatajana ausalt öelda, kas Sa saad midagi muuta
  • mõistad, et oled siiani käitunud koeraga valesti, kuid tahad seda muuta
  • tunned, et oled hullumas, sest koer ei taha üldse kontakti võtta

Aitan Sind Tallinnas, Harjumaal.

Mitmest kohtumisest piisab, et koeraga oleks tugev kontakt saavutatud?

Ühest vastust siin ei ole, sest iga koer on indiviid ning iga koeraomanik on erinev, mis tõttu kujuneb kohtumiste arv vastavalt sellele, mis seisus Sinu suhe koeraga hetkel on ning kui palju tahet Sul tegelikult on sellega tegeleda. Minu eesmärk ei ole Sinuga võimalikult palju kohtumisi läbi viia, vaid minu eesmärk on Sind efektiivselt juhendada ja toeks olla ka kohtumiste vahepeal. Siiski olen määranud minimaalseks kohtumiste arvuks kolm kohtumist, sest ka mina tahan päriselt tulemusi näha ja ma ei taha, et Sa alla annad! Sinu suhe koeraga on niivõrd väärtuslik ja koera eluiga ei ole nii pikk kui võiks… Nagu ütlevad ka laulusõnad: “See on nii seatud, et aeg ei peatu, vaid aina edasi tõttab”. Hea koostöö parandab teie pere elukvaliteeti!

 

Mis on Sinu tugeva sõprussuhte väärtus?

Kindlasti aeg, mille Sa pühendad oma lemmikule.

Personaalsed kohtumised Sinu kodus ja kokku lepitud kohas:
3 kohtumist hinnaga 150 eurot
5 kohtumist hinnaga 230 eurot

Hetkel saan Sind aidata vaid Harjumaal.

Grupikoolitused

Terve Koer viib meeleldi läbi erikoolitusi Sinu soovitud seltskonnale - nii veebis kui ka kokku lepitud kohas üle Eesti. Küsi hinda!