Terve Koer personaalne koerte hoid (Terve Koer OÜ) loob igale koerale võimaluse nautida turvalist ja lõbusat keskkonda kodustes tingimustes. Me tegutseme küll hetkel peamiselt Harjumaal, Tartumaal ja Pärnus, kuid küllakutseid ootame mis tahes Eesti paika. Oleme käinud Lõuna-Eesti eripaikades ning sel aastal viis ka tee ka näiteks Hiiumaale. Kutsu meid kasvõi Hispaaniasse kaasa! 🙂 Meil on au olnud abistada ka paaris pulmas – hoolitseme koera/koerte eest, toome nad pildistamistele kaasa, soovi korral veedame ka tunnikese koos pulmaseltskonnaga, sest koer on siiski alati aukülaline ja hoidja on justkui aukülalise saatja. 🙂 Terve Koer hoiuteenus on paindlik, usaldusväärne, professionaalne ning mis kõige tähtsam – täis hoolimist ja armastust koerte vastu.

Meie jaoks on oluline, et iga koer on hoitud! Me hoolitseme Sinu koera eest kas Sinu enda kodus või leiame Sulle sobiva hoidja, kelle kodus saab Sinu koer toredat aega veeta. Hoius ei ole samal ajal ühtegi teist koera – Sinu lemmik saab kogu tähelepanu ja armastuse vaid endale. Kui hoidja tuleb Sinu enda koju valitud hoiuperioodiks, siis võid kindel olla, et ka Sinu kodu ja teiste lemmikloomade olemasolul ka nende eest, on kindlasti hästi hoolitsetud.

Personaalse hoiuteenuse erilisus seisneb kindlasti selles, et Sinu lemmikut ei panda aedikusse ega puuri, vaid ta saab tunda end nii nagu kodus. Kui ta on harjunud diivanil õhtuti kaisutama ja öösiti kaisus teki all magama, siis seda me ka pakume. Päevategevused, jalutuste pikkused ja kvaliteet valitakse täpselt vastavalt koerale. See tähendab seda, et kui koer on harjunud liikuma päevas 4 tundi, siis säilitame koera tavapärase rutiini. Kui koer ei ole harjunud palju liikuma, siis jälgime seda, et me oma tavapärase aktiivse tempoga teda üle ei koorma. Iga koer on individuaalne!

Personaalse hoiu eesmärgiks on see, et Sinu koeral oleks võimalikult kodune, stressivaba, lõbus ja hubane keskkond sel ajal, kui Sina oled reisil, komandeeringus või lihtsalt tunned, et koera jaoks on teatud perioodil vähem aega. Terve Koer asutaja Sandra on väga hoolikalt valinud kõik hoidjad ning tänu Sandra teadmistele (näiteks õppis Sandra rahvusvahelises koeratreenerite koolis) saavad ka hoidjad pidevalt end täiendada olulistel teemadel. Kui koeral peaks hoiu ajal ilmnema terviseprobleem, siis konsulteerime Sinuga ning külastame vajadusel ja Sinu nõusolekul loomakliinikut. Ükski koer ei jää abita!

Hoidja tagab hoiu ajal Sinu koerale:

  • Naturaalseid maiuseid (vastavalt koerale) – meile meeldib värskeid maiuseid lihast ka tihti ise küpsetada.
  • Hügieenikotid – meie jaoks on oluline koera järelt alati koristada.
  • Toredaid jalutuskäike – jalutuskäikude pikkused ja sagedus valitakse vastavalt koerale. 
  • Vaimseid mõttemänge sisetingimustes (puslede jm lahendamised, vahel ka uute trikkide õpetamine).
  • Nädalase hoiu puhul viime Sinu lahkel loal vähemalt ühe korra Sinu lemmiku pikemale jalutuskäigule loodusesse. Koerad tahavad eriti just linnakeskkonnast puhkust saada, puhtas õhus ja müravabas paigas seigelda. Pärast on magus uni garanteeritud! 🙂 
  • Hoidja loob koerale võimalikult koduse tunde ning ei jäta hoiukoera üksinda, kui ei ole omanikuga kokkulepitud teisiti pikema hoiu puhul. 
  • Saadame Sulle pilte ja videoid hoiuseiklustest ning hoiame kindlasti kursis, kuidas koer hoiuga kohaneb.
  • Pärast hoidu annab hoidja tagasisidet, kuidas koer hoiu ajal kohanes ning saate arutada kas ja kuidas muutus käitumine. Nii õpid oma koera paremini tundma ja oskad tulevikus ka teistele Sinu koera hoidvatele inimestele juhiseid anda, kuidas Sinu lemmik hoiu ajal käituda võib.

PS! Lisateenusena saame ka abi pakkuda koera hoidu ja hiljem koju transportimisega. 

Kuidas broneerida hoid?

Käi läbi kõik 7 olulist sammu ja saadki teada! 🙂 

NB! Kui oleme juba koostööd teinud ning soovid lihtsalt uue broneeringu teha, siis pöördu palun alati Sandra poole meiliaadressil sandra@tervekoer.ee.

Samm 1

Tutvu hinnakirja, broneerimis- ja tühistamistingimustega.

Samm 2

Võta ühendust meiliteel info@tervekoer.ee ja kirjelda oma hoiusoovi ning paari lausega enda koera. KINDLASTI LISA ASUKOHT! Lisa võimalikult täpselt kuupäevad ja kellaajad. Kui koeral on erivajadused (sh tõsine käitumismure), tal on mõni haigus, siis palun maini seda kohe. 

Samm 3

Seejärel tehakse kindlaks, kas Teie soovitud kuupäevadel on sobiv hoidja saadaval. Vastus võib aega võtta kuni 4 tööpäeva. 

Samm 4

Sobiva hoidja saadavusel saadame Teile ankeedi, tänu millele saame detailse ülevaate koera vajadustest, harjumustest. Pärast ankeedi täitmist võtab Sinuga ühendust juba Sinu koera potentsiaalne hoidja, et saaksite esmatutvumise kokku leppida. Selle tutvumise eesmärk on välja selgitada koera ja hoidja omavaheline sobivus. Tutvumine on tasuline. Tutvumise käigus on mõlemal osapoolel õigus loobuda koostööst.

Samm 5

Hoidja annab tutvumise käigus vajaduse korra soovituse, kas võiks korraldada ka proovihoiu enne pikemat hoidu. Proovihoid võib olla paar tundi kuni ööpäev ning arvestatakse vastavalt tavahinnakirjale. 

Samm 6

Kui tutvumine (ja ka proovihoid) on läinud edukalt, siis lepitakse hoidjaga kokku täpsed hoiu toimumise kuupäevad ja kellaajad. Seejärel täidetakse ja allkirjastatakse leping digitaalselt. Saadame ka arve broneeringutasule summas 50 eurot, mis arvutatakse hiljem hoiuteenuse maksumusest maha. Kui aga tutvumise/proovihoiu ja hoiu alguse vahele jääv periood on lühem kui 7 ööpäeva, siis broneeringutasu eraldi ei küsita, vaid saadetakse kohe hoiuteenuse ettemaksuarve 80% ulatuses.

Samm 7

80% kogu hoiuteenuse summast peab olema makstud hiljemalt 72 tundi enne hoiu alguse aega, kuid v.a siis, kui hoid lepitakse kokku vähem kui 72 tundi enne hoiu algust. Sellisel juhul peab Klient arve tasuma esimesel võimalusel, kuid hiljemalt koera üleandmise ajaks. Arve mitte tasumisel enne hoiu algust on ettevõttel Terve Koer OÜ õigus loobuda hoiuteenuse pakkumisest. V.a erikokkulepped!

Kuidas broneerida jalutus?

Kui Sa oled meiega juba tuttav ja soovid uut broneeringut teha, siis pöördu palun alati Sandra poole – sandra@tervekoer.ee või juba tuttavas vestluskanalis!

Samm 1

Tutvu hinnakirja, broneerimis- ja tühistamistingimustega.

Samm 2

Võta ühendust meiliteel info@tervekoer.ee ja kirjelda oma soovi ning paari lausega enda koera. KINDLASIT LISA ASUKOHT! Lisa võimalikult täpselt kuupäevad ja kellaajad ning millise kestusega jalutust soovid. Kui koeral on erivajadused (sh tõsine käitumismure), tal on mõni haigus, siis palun maini seda kohe. 

Samm 3

Seejärel tehakse kindlaks, kas Teie soovitud kuupäevadel on sobiv jalutaja saadaval. Vastus võib aega võtta kuni 4 tööpäeva. 

Samm 4

Sobiva jalutaja saadavusel saadame Teile ankeedi, tänu millele saame detailse ülevaate koera käitumisest ja Teie soovidest. Pärast ankeedi täitmist võtab Sinuga ühendust juba Sinu koera potentsiaalne jalutaja, et saaksite vajadusel esmatutvumise kokku leppida. Selle tutvumise eesmärk on välja selgitada koera ja jalutaja omavaheline sobivus. Tutvumine on tasuline. Tutvumise käigus on mõlemal osapoolel õigus loobuda koostööst.

Samm 5

Jalutaja annab tutvumise käigus vajaduse korral soovituse, kas võiks korraldada ka ühiseid jalutuskäike/ühist aega kodus koos omanikuga enne, kui jalutaja veedab koeraga aega kahekesi. 

Samm 6

Lepitakse kokku täpsed jalutuse toimumise kuupäevad ja kellaajad. Seejärel täidetakse ja allkirjastatakse leping digitaalselt.

Samm 7

Koeraomanik peab jalutajaga kokku leppima vajadusel ka muu info: võtmete üle andmine, koera toitmine jms.

Samm 8

Jalutuskäikude eest tasumine toimub pärast teenuse osutamist arve alusel! Arve tasumise periood on 2 tööpäeva! 

Lisaküsimused on oodatud meiliaadressile info@tervekoer.ee

Soovi korral pakume ka eripakette. Näiteks eriti energiat täis koertele korraldame eriti aktiivseid ja seiklusrohkeid hoiupäevi. Neid võib leida aeg ajalt ka meie e-poest.

Scroll to Top