Personaalne koerte hoid

  • Turvaline

    Tegu pole hotelli stiilis hoiuga. Hoius on vaid üks koer või ühe pere koerad korraga.

  • Stressivaba

    Koer ei ole aedikus/puuris, vaid naudib kodust keskkonda hoidja kodus või tuleb hoidja koera enda koju.

  • Personaalne lähenemine

    Igale koerale lähenetakse personaalselt. Kui koer on harjunud päevas 3 tundi õues liikuma, siis seda me ka teeme. Kui koer on harjunud kaisus magama, siis seda me ka teeme. Kui hoidja tuleb Sinu enda koju, siis hoolitseb ta ka Sinu kodu eest.

Terve Koera asutaja Sandra alustas koerte hoidmisega ja jalutamisega juba aastal 2017. Tänaseks on Terve Koeral imeline tiim, kus iga hoidja/jalutaja on hoolikalt valitud, et pakkuda Eesti parimat hoiuteenust. Hoid on personaalne ning hoidja võtab enda juurde ühe pere koera(d) korraga. Personaalse hoiu eesmärgiks on see, et Sinu koeral oleks võimalikult kodune, stressivaba, lõbus ja mõnus keskkond sel ajal, kui Sina oled reisil, komandeeringus või lihtsalt tunned, et koera jaoks on teatud perioodil vähem aega.

Marit
MaritFreddie perenaine
Read More
Meie koer oli Cristina juures hoius peaaegu kolm nädalat. Algul mõtlesin ikka, kuidas nii pikk aeg sujub. Kuid saades aktiivselt pilte ja videoid koera tegemistest, oli süda 100% rahul. Eriti tore oli näha, kuidas meie ja Cristina koer vahvalt omavahel mängisid ja samuti puhkehetki veetsid.
Eveliis
EveliisDexteri armas perenaine
Read More
"Me jäime väga rahule. Teele tundus tõeline koerasõber ja Dexter on nii palju saanud hullata, et nüüd magab rahulikult. Ta ei kipu just väga rahulik olema. Siiralt hea meel, et teie hoidu soovitati ja loodetavasti võime uuesti hoidu tuua Dexteri kui vaja minna kuhugi. See personaalne hoid on fantastiline!"
Elisabeth
Elisabeth@auriel_the_mudi
Read More
"Jäime hoiuga väga rahule ja kuigi esimene hoid oli lühike, siis olime väga hästi kursis, millega kutsikas parasjagu tegeleb ja saime temast ka toredaid pilte. See oli meie jaoks esimene kord kutsikast natukenegi pikemalt eemal olla ja õnneks möödus see kõigi jaoks positiivselt. Kutsikas oli hoiust jõudes väga rõõmus (sai endale esimese koerasõbra!) ja suurest seiklusest mõnusalt väsinud."
Previous
Next

Meie hoiud on alati seiklusterohked, koera arendavad ning hoolivad. Hoiukoer on hoitud nagu omaenda käpaline! Hoidja pakub koerale naturaalseid maiuseid, tagab hügieenikotid ning planeerib hoiutegevused täpselt vastavalt koera vajadustele. Sageli sõidame hoiu ajal hoopis loodusesse seiklema. Kui koeral peaks hoiu ajal ilmnema mõni terviseprobleem, siis konsulteerime kohe koeraomanikuga ning vajadusel külastame kliinikut.

Meeskond

Terve Koer asutaja, hoidja
Koerte jalutaja Tallinnas
Jalutaja (Laagri, Tallinn)
Hoidja/jalutaja (Tallinn)
Hoidja (Kuusalu)
Terve Koer personaalne koerahoidja
Hoidja/jalutaja (Tallinn)
Hoidja/jalutaja (Tallinn)
pärnu koertehoidja
Hoidja/jalutaja (Pärnu)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top