Müügitingimused

ÜLDSÄTTED

Käesolevad Terve Koer e-poe (edaspidi nimetatud: E-pood) müügitingimused kehtivad Terve Koer e-poest ostmisel internetiaadressilt www.tervekoer.ee. Kauba müüja on Terve Koer OÜ (edaspidi nimetatud: Müüja), registrikoodiga 16096723. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi nimetatud: Klient) ja Müüja vahel Terve Koer e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Müügitingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

HINNAD

Müüja jätab endale õiguse korrigeerida Müügihindasid. Kui klient sooritab ostu enne hinna muutumist, kehtib talle varasem hind.

Kõik Müügihinnad on näidatud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

Terve Koer e-poe sooduskoodid kehtivad täishinnaga toodetele kui pole märgitud teisiti.

TELLIMINE

Tellimust on Terve Koer e-poes võimalik sooritada registreerimata kasutajana (anonüümse kliendina).

Klient valib e-poest endale sobiva tooted ning koguse.

Kui toode ning kogus on valitud, tuleb see asetada “Ostukorvi”.

Registreerimata Klient sisetab järgnevalt enda arveldusandmed ning valib sobiva kohaletoimetamisviisi.

Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance UAB turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Peale ülekande sooritamst peab Klient vajutama nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab Müüja Kliendile e-kirjaga kinnituse ning arve.

Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.

Kaupade eest, mida ei ole võimalik komplekteerida, maksab Müüja Kliendile raha tagasi hiljemalt 14- päeva jooksul või pakub samaväärilise asendustoote kliendi nõusolekul.

Kinkekaardid – Me ei saada pileteid postiga, vaid kinkekaart tuleb teie e-mailile!

KLIENDI KOHUSTUSED

E-poest tellides kinnitab klient, et ta on tutvunud ning nõusutub Terve Koer Müügitingimustega.

Klient on kohustatud koolitusel mitte osalemisest saatma vastavasisulise e-maili  info@tervekoer.ee vähemalt 36 tundi enne koolituse ametlikku toimumisaega. Vähem kui 36 tunni jooksul tühistamise korral ei tagasta me koolituse maksumust.

KAUBA KÄTTESAAMINE

Kaupa saab tellida SmartPOST ja Omniva pakiautomaati. 

Kaubale on võimalik ise järgi tulla vastavalt eelnevale kokkuleppele. Peale ülekande laekumist saadame kliendile kinnituse e-mailile, milles on märgitud, millal pakk on pealekorjeks valmis.

Terve Koer komplekteerib Kliendi poolt ostetud tooted 2-4 tööpäeva jooksul. Kampaaniaperioodil komplekteerime tooted kuni 10 tööpäeva jooksul!

Kui kauba tellimisel oli kauba juures märge “järeltellimiseks”, võib komplekteerimine võtta kuni 10 tööpäeva.

Kauba kohaletoimetamine varieerub vastavalt valitud transpordiviisile ning kaup jõuab teieni pärast komplekteerimist maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul.

Terve Koer ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on antud logistikapartneritele üle õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Terve Koer ei saanud ette näha või mõjutada.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul (kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest), loeb müüja, et klient on tellimusest loobunud ning müüja tagastab kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14- kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

KAUBA TAGASTUSÕIGUS, LEPINGUST TAGANEMINE JA TAGASIMAKSED

Ostes tervekoer.ee veebipoest, kehtivad kaubale Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse www.tervekoer.ee e-poe aadressil info@tervekoer.ee,kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Eemaldatud ei tohi olla ümbriskile.

Kõik tagastatavad tooted on kliendi vastutusel senikaua, kui need on jõudnud Terve Koer lattu. Klient peab veenduma, et kõik oleks korrektselt pakendatud ja oht, et toode võiks transpordil viga saada on täielikult välistatud.

Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Terve Koer tagastab raha hiljemalt 14- kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates.

Tagastamisele ei kuulu tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

Palume kõik pretensioonid esitada e-posti teel Terve Koer klienditoele info@tervekoer.ee

Terve Koer tagastab Kliendile saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega, vale, vigastada saanud toode või see ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele. Kauba puuduse olemasolu korral asendatakse kaup sama kaubaga, välja arvatud juhul kui vastavat kaupa ei ole enam müügil.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul (kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest), loeb müüja, et klient on tellimusest loobunud ning müüja tagastab kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14- kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kui vastavat kaupa ei ole enam müügil, siis Kliendi valikul kaup asendatakse või müügileping lõpetatakse ja tagastatakse Kliendile kauba maksumus. Kliendil on õigus kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

Terve Koer ei vastuta sellisel juhul tekkinud kahju eest kui kauba kohaletoimetamine viibib tingitud asjaoludest, mida Terve Koer ei saanud ette näha või mõjutada.

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE/PRIVAATSUS

E-poes on isikuandmete vastutavaks töötlejaks Terve Koer OÜ.

Klient on vastutav tegevuste eest, mida ta viib läbi e-poe kasutajakontot kasutades. Müüja kasutab kliendi poolt edastatud isikuandmeid lähtudes Müügitingimustest ja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud tingimustel.

Müüjal on õigus töödelda kliendi poolt esitatud isikuandmeid/ostude andmeid, mis on vajalikud kliendi e-poes esitatud tellimuse täitmiseks. Sealhulgas on andmete töötlemine kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Müüja registreerib e-poest ostu sooritamisel järgmised kliendi isikuandmed:

Ees- ja perekonnanimi

Telefoninumber

E-maili aadress

Postiaadress, mis on vajalik kliendile kauba kohaletoimetamiseks

Isikuandmete töötlemise eesmärgid

Müüja kasutab kliendi isikuandmeid tellimuste töötlemiseks ning täitmiseks.

Müüja kasutab kliendi iskuandmeid kliendiga suhtlemiseks tellimustega seotud probleemide korral – klienditugi (vigased andmed, probleemid tellimuse täitmisega jne.).

Müüja kasutab kliendi ostuajaloo andmeid (kaup, kogus, kliendi andmed, kuupäev) kaupade ülevaate koostamiseks.

Müüja kasutab kliendi ostuajaloo andmeid (kaup, kogus, kliendi andmed, kuupäev) tarbijaharjumuste uurimiseks.

Müüja kasutab kliendi pangakonto numbrit kliendile maksete tagastamiseks.

E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Isikuandmete kolmandatele isikutele edastamine

Kliendi isikuandmetele on ligipääs vaid selleks volitatud isikutel.

Müüja võib edastab kliendi isikuandmed juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Kliendi ees- ja perekonnanimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui klient on valinud transpordiviisiks “kulleriga kohaletoimetamine”, edastab müüja lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadressi.

Terve Koer OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Terve Koer OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Isikuandmete muutmine ning kustutamine 

Müüja rakendab kõik meetmed kliendi isikuandmete kaitsmiseks.

Kui ost on sooritatud registreerimata kasutajana, siis saab tutvuda isikuandmetega klienditoe vahendusel.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel.

Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Kliendi isikuandmed säilivad müüja andmesüsteemis 2 aastat.

Uudiskiri

E-maili aadressi kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks vaid sellisel juhul kui klient on andnud selleks kirjaliku nõusoleku.

Uudiskirjast saab loobuda kui valida otseturundusteate päises “loobu uudiskirjast” või võttes ühendust klienditoega (info@tervekoer.ee ).

Isikuandmete töötlemisega soetud vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (58139207, info@tervekoer.ee). Kui klient leiab, et müüja on rikkunud e-poe teenuste täitmisel isikuandmete töötlemisel kliendi õiguseid, on kliendil õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE JA VASTUTUS

Terve Koer vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

Kliendile kauba müümise korral eeldatakse, et kuue kuu jooksul kauba Kliendile üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

Klient kohustub Müüjat teavitama kauba mittevastavusest hiljemalt kahe kuu jooksul selle avastamisest (esitama kirjaliku pretensiooni).

Palume kõik pretensioonid esitada e-posti teel Terve Koer klienditoele.  Pretensiooni peavad olema märgitud:

Kliendi ees- ja perekonnanimi.

Kliendi kontaktandmed- telefoninumber ja/või e-posti aadress.

Pretensiooni esitamise kuupäev.

Kauba puudus ning nõude sisu.

Terve Koer vastab pretensioonile vähemalt 7-tööpäeva jooksul peale pretensiooni kättesaamist.

Kui pretensioonile ei ole võimalik 7-tööpäeva jooksul vastust anda, teavitab Terve Koer sellest pretensiooni esitanud Klienti kirjalikult, lisades juurde viivituse põhjuse ning tähtaja, millal Klient vastuse saab.

Terve Koer ei vastuta Kliendi süü läbi toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise või hoiustamisetulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tootel esineb puudusi, on Kliendil õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, on Kliendil õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

Müüja ja Kliendi vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.

Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse http://www.tarbijakaitseamet.ee ja tarbijavaidluste komisjoni http://komisjon.ee vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või Harju Maakohtusse.

Samuti on kõikidele Klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm aadressil http://ec.europa.eu/odr.

Scroll to Top