Hoidude ja jalutuste broneerimine meiliaadressil info@tervekoer.ee.
Koostöö/reklaam/tööle kandideerimine meiliaadressil sandra@tervekoer.ee.

Või saada kiri läbi alloleva kontaktivormi.

Siia võid kirjutada lisainfot oma soovide ja olulist infot koera kohta.

Terve Koer asutati 2020. aastal, kuid esimesed hoiukoerad on juba meiega aastast 2017.

Terve Koer keskendub personaalse hoiuteenuse ja jalutusteenuse pakkumisele. Terve Koer usub, et iga koer on indiviid – seega on personaalselt lähenemine ainuõige otsus, et pakkuda koerale võimalikult stressivaba hoiukogemust ajal, mil omanikud oma tegemisi teevad või puhkusereisil viibivad. Lisaks teenustele on Terve Koeral ka oma e-pood, kust võib leida nii seiklusterohkeid hoiupakette, trakse, jalutusrihmasid, mänguasju kui ka kaameraid. Meie eesmärk on pakkuda vaid tooteid ja teenuseid, millesse me ise südamest usume. Ja mis on vajalikud!

Tere, hea koerasõber! Mina olen Sandra Schmidt, Terve Koer OÜ asutaja. Meeldiv Sinuga tutvuda!

Ma alustasin õpinguid koerte valdkonnas 2019. aastal rahvusvahelises koolis nimega Nordic Education Centre for Dog Trainers. Pärast seda on järgnenud loomulikult maailmakuulsate koerte koolitajate/käitumisnõustajate koolitused.

Muidugi sai minu koeraarmastus juba palju varem alguse, sest olen üles kasvanud koertega. Tegelikult võib öelda, et olen üleüldse suur loomaarmastaja, sest lapsepõlves olid lisaks koertele meil kodus ka sead, kanad, lehmad jm loomad. Koerte hoidmisega alustasin tegelikult juba aastal 2017, tänu millele olen ma tutvunud koerte erinevate iseloomude ja tõugudega. Samuti olen teinud vabatahtlikku tööd Tallinna ja Rakvere loomade varjupaigas. Koerad on minu parimad sõbrad!

Mul on kindel missioonitunne edendada Eestis koerte kasvatamisviise – vähem kurjust, rohkem headust! Terve Koer tähendab ka õnnelikku koeraomanikku!

Ma usun, et iga koer on indiviid ja vajab seetõttu personaalset lähenemist. Pühendun personaalsele koerte hoidmisele. Võin uhkusega öelda, et Terve Koeral on Eesti üks ägedamaid hoiuteenuseid, sest meie 16-liikmeline tiim on lihtsalt imeline!

Scroll to Top