Terve Koer asutati 2020. aastal, kuid esimesed hoiukoerad on juba meiega aastast 2017.

Terve Koer keskendub koeraomanike personaalsele nõustamisele ja koerte jõuvabale koolitamisele. Terve Koer usub, et iga koer on indiviid – seega on personaalselt lähenemine ainuõige otsus, et leida lahendus käitumismurele või tugevdada sõprussuhet koera ja omaniku vahel. Käitumisnõustaja läheb ise koera koju, kuid lihtsamate küsimuste puhul on võimalik ka kohtumine veebis. Lisaks personaalsele nõustamisele pakub Terve Koer personaalset koerahoidu. Kui aga alles plaanid koera võtmist, siis võta meiega ühendust ja me aitame Sind selleks ettevalmistada, et saaksid olla maailma parim koeraomanik ja et Sa leiaksid endale sobiva iseloomu ja vajadustega koera! Koer on pereliige, kes vajab paljust mõistmist ja kannatlikkust.

Tere, armas koerasõber! Mina olen Sandra Schmidt, Terve Koer asutaja.

Ma alustasin õpinguid koerte valdkonnas 2019. aastal rahvusvahelises koolis nimega Nordic Education Centre for Dog Trainers. Pärast seda on järgnenud loomulikult maailmakuulsate koerte koolitajate/käitumisnõustajate koolitused.

Muidugi sai minu koeraarmastus juba palju varem alguse, sest olen üles kasvanud koertega. Tegelikult võib öelda, et olen üleüldse suur loomaarmastaja, sest lapsepõlves olid lisaks koertele meil kodus ka sead, kanad, lehmad jm loomad. Koerte hoidmisega alustasin tegelikult juba aastal 2017, tänu millele olen ma tutvunud koerte erinevate iseloomude ja tõugudega. Samuti olen teinud vabatahtlikku tööd Tallinna ja Rakvere loomade varjupaigas. Koerad on minu parimad sõbrad!

Mul on kindel missioonitunne edendada Eestis koerte treenimisviise – vähem kurjust, rohkem headust! Terve koer tähendab ka õnnelikku koeraomanikku!

Ma usun, et iga koer on indiviid ja vajab seetõttu personaalset lähenemist. Pühendun personaalsele koolitamisele ning koerte hoidmisele. Võin uhkusega öelda, et Terve Koeral on Eesti üks parimaid hoiuteenuseid, sest meie 12-liikmeline tiim on lihtsalt imeline!