Jalutuskäikude tühistamistingimused

Kui oled meilt tellinud mõned jalutuskäigud/külastamised kindlateks kuupäevadeks, siis palun arvesta järgnevate tühistamistingimustega:

 • Tühistades teenuse vähem kui 24 tundi enne jalutusteenuse algust, peab Klient tasuma 100% tellitud teenuse kogusummast, v.a erikokkulepped.

 • Tühistades teenuse 24-48 tundi enne jalutusteenuse algust, peab Klient tasuma 50% tellitud teenuse kogusummast, v.a erikokkulepped.

 • Tühistades teenuse 49+ tundi enne jalutusteenuse algust, on tühistamine Kliendi jaoks tasuta. 

Kui Klient soovib ootamatult viimasel hetkel (vähem kui 24h enne algust) jalutusteenuse kellaaega muuta, kuid Terve Koer OÜ esindaja seda aktsepteerida ei saa ning asendajat ei leita,  peab Klient tasuma siiski 100% tellitud teenuse eest, isegi kui teenust ei osutatud. Juhul kui leitakse asendaja, võib Kliendi jaoks rakenduda lisatasu viimase hetke teenuse muutmise eest kuni 10 eurot.

NB! Palun anna oma tühistamise või muutmise soovist teada Terve Koer OÜ juht Sandrale meiliaadressil sandra@tervekoer.ee või telefoninumbril +372 58139207 saates smsi või helistades.

Kui oled meie igakuine jalutuskäikude tellija, siis palun arvesta järgnevate tühistamistingimustega:

 • Üks kord kuus on Sul võimalus jalutus tühistada eritingimustel! Kui teed seda vähemalt 2 tundi enne jalutuskäigu algust, on tühistamine tasuta. Kui tühistad vähem kui 2 tundi enne jalutuse algust, siis pead tasuma 70% kogu teenusehinnast.

Iga järgnev tühistamine on tasuline ja arvestatakse järgnevalt:

 • tühistamine vähem kui 12 tundi enne teenuse algust – Klient tasub 100%
  teenuse hinnast
 • tühistamine 13 – 24 tundi enne teenuse algust – Klient tasub 50% teenuse
  hinnast
 • tühistamine 25 – 36 tundi enne teenuse algust – Klient tasub 30% teenuse
  hinnast
 • tühistamine 37+ tundi enne teenuse algust – tasuta

PS! Kui soovid viimasel hetkel (vähem kui 24h enne) jalutuskäigu kellaaega muuta, kuid meie jalutaja seda muudatust pakkuda ei saa ning asendajat me ka ei leia, siis arvesta, et pead tasuma 100% teenusehinnast. 

NB! Palun anna oma tühistamise või muutmise soovist teada Terve Koer OÜ juht Sandrale meiliaadressil sandra@tervekoer.ee, telefoninumbril +372 58139207 saates smsi või helistades või kui meil on Sinuga ühine vestlus sotsiaalmeediakanalis, siis kirjuta sinna. 

Scroll to Top