Koerte hoidja Gerttu

tervekoer-hoidja-gerttu
Saame tuttavaks – mina olen Gerttu.
 
Minu armastus koerte vastu on pärit juba lapsepõlvest – hälli valvasid koerad ning lapsepõlve parim sõber oli lambakoer Pätu. Aastate jooksul olen tegelenud koeraspordiga, proovinud kätt näitustel, kantseldanud pesakonda ning ennast harinud koerte kasvatamise ja -psühholoogia vallas. Praegu tegelen koerte ja kasside toitumisega (konsultatsioonid ja omanike harimine) ning koerte hoidmisega. Minu haridustee on nähtav www.echotribe.ee/meist.
 
Minu kodus kasvab väga sõbralik väike ameerika lambakoer Echo ja kolm isepäist kassi, kelle tegemisi saab jälgida kontol @team_echotribe. Echo ulatab meeleldi oma käpa teiste koerte hoidmisel, kiisud on otsustanud kõrvalt vaadata.
 
Oma tegemistes kannan hoolt, et kutsid saaksid võimalikult mitmekülgse ja liigile vajaliku kogemuse osaliseks. Seetõttu leian neile võimalused jooksmiseks (näiteks metsas), kaevamiseks, ninatööks (nii toas kui ka õues), ujumiseks, mänguks ning hea kontakti hoidmiseks teeme mõned harjutused. Otseloomulikult jagan ka hoiukoerale musisid ja kallisid ning kui tohib, siis võtan öösel voodisse magama. Iga koera, kes tuleb minu koju, kohtlen kui enda pereliiget.
 
Enne hoidu saame kokku ja vaatame, kuidas meie koerad sobivad omavahel. Kohtumise käigus räägime läbi kõiksugused detailid – mis teeb koera õnnelikuks või ärritab, kuna ta sööb, kui palju on harjunud liikuma jne. Nii saan tagada, et sinu koer on hoiu ajal hästi hoitud ja õnnelik.
 
Koeri hoian Tallinnas, kuid kokkuleppel oleme nõus järgi tulema pea igale poole Eestis. Kirjuta Terve Koera koerahoiule, et saaksid puhkust veeta rahuliku südamega.
 
Armastusega
Gerttu
koerahoid

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.